OSIĄGNIĘCIA
KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE
II półrocze roku szkolnego 2019/2020
|
Nazwa konkursu – zasięg |
Organizator |
Osiągnięte
wyniki
|
Odpowiedzialny
nauczyciel
|
Międzynaro-
dowy Konkurs
na wykonanie
ilustracji do
wiersza
,,Baśń o
wirusie”
|
Irena Raszka
Ryszard Żerkowski
Elżbieta Wolniak-Gonera
|
Nagrody:
Zuzanna
Pietryga
Jakub Jurski
Wyróżnienia:
Emilia
Krzymińska
Filip Gadziński
Julia Trela
Maja Raszka
Natalia
Suchomska
Ryszard Matuszewski
|
Barbara Dzierbińska
Alicja Peter
|
Ogólnopolski
Konkurs
na napisanie
wiersza-bajki
|
Irena Raszka
Maria Raszka
Ryszard Żerkowski
|
Wyróżnienie
Ryszard Matuszewski
|
Alicja Peter |
Ogólnopolski
,,Mój
wymarzony
dom”
|
Grupa AGBUD |
III miejsce
Alicja
Borowska
|
Beata
Kolczyńska
|
Powiatowy
,,Kronika przeczytanych książek’’
|
PSP nr 5 w Wałbrzychu |
Wyróżnienie
Marta Kwolek
|
Maria Kiedrowska |
Gminny
Pływanie
|
OSiR |
II miejsce
Maciej Król, Jeremiasz Topolewski
III miejsce
Ochudło
Dominik
II miejsce
Srebro w sztafecie drużynowej
|
Karolina Chmielewska
Hanna Juchniewicz
Magdalena Grzesiak
|
Miejski
"Dzień Flagi moimi oczami"
|
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" |
Nagrody:
Filip Gadziński
Ryszard Matuszewski
|
Alicja Peter |
Miejski
,,Literowanie
na śniadanie”
|
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka pod
Atlantami”
w Wałbrzychu
|
II miejsce
Julia Kuśmierczyk kl. IVa
|
Hanna Lewicka - Jarco |
Miejski
,,Czysty Wałbrzych”
|
Urząd Miasta Wałbrzych |
I miejsce
Klasa IIa, II b,
IIIa, IIIb
|
Barbara Dzierbińska
Alicja Peter
Beata
Kolczyńska
Mirosława Adamowicz
|
Miejski
,,Zasady bezpieczeństwa
Kubusia
Puchatka”
|
PSP nr 2 |
I miejsce
Zuzanna
Pietryga
Wyróżnienie
Kamil
Biziewski
|
Barbara Dzierbińska
Beata
Kolczyńska
|
Miejski
,,Moje
ulubione zwierzątko”
|
PSP nr 21 |
Nagroda
Kamil
Biziewski
|
Beata
Kolczyńska
|
Miejski
,,Wałbrzych w zimowej
odsłonie”
|
Przedszkole Samorządowe
nr 8 w Wałbrzychu
|
3 latka
Zuzia KupiszI miejsce
4 latka
Julia Mielczarek wyróżnienie
Basia Borcoń I miejsce
Alicja Molenda II miejsce
Wojtek Sprycha III miejsce
5 latki
Julia ZamielskaI miejsce
Stasia Sołtysiak II miejsce
6 latki
Amanda Kisiel wyróżnienie
NataliaBurczak II miejsce
Jakub Mazur III miejsce
|
Barbara Wożnicka |