Uczniowie wspaniali i wzorowi - I semestr, rok szkolny 2022/2023
Uczniowie wspaniali w klasach I - III
klasa I a
- Bardłowski Kacper
- Burzyńska Oktawia
- Dębska Sandra
- Kmieć Barbara
- Kowalczyk Tymon
- Krauz Michał
- Krzymińska Amelia
- Litwin Antoni
- Mielczarek Julia
- Raszka Kaja
- Sprycha Wojciech
- Szmyła Szymon
- Sztykiel Tomasz
- Wojtanowski Wojciech
- Wójcik Gaja
klasa I b
- Kusion Natan
- Ligenza-Sikorski Wiktor
- Mikulec Julia
- Niemiec Lena
- Nowak Ksawery
- Orzechowski Aleksander
- Powązka Amelia
- Urbanowska Lena
- Włodarczyk Lucjana
klasa II a
- Jakubek Julian
- Jusiak Hanna
- Kmieć Dominik
- Lech Artur
- Lisowski Filip
- Mikulski Natan
- Plejzer Kornelia
- Zielińska Julia
- Żurowska Maja
klasa II b
- Deckert Alicja
- Gałan Urszula
- Kaźmierczak Zuzanna
- Laskowski Tomasz
- Lubczyński Karol
- Łukasik Wiktoria
- Radajak Kuba
klasa II c
- Bawoł Zofia
- Dobrzańska Malwina
- Korczyński Dominik
- Kwiatkowski Gniewosz
- Sołtysiak Stanisława
- Stachula Leon
- Zamielska Julia
klasa III a
- Bujakiewicz Jakub
- Burczak Natalia
- Figiel Olaf
- Flis Piotr
- Jakubasz Natan
- Mały Miłosz
- Markowski Filip
- Mazur Jakub
- Miklasz Nela
- Włodarski Igor
- Zagożdżon Filip
klasa III b
- Babiichuk Miliena
- Chmielewski Aleksander
- Cieślik Karol
- Ciszewski Borys
- Kasperek Hubert
- Lindenblat Pola
- Zawidzka Aleksandra
- Zieleń Natalia
Uczniowie klas IV - VIII z oceną co najmniej bardzo dobrą z zachowania i średnią ocen co najmniej 4,75
klasa IV a
- Kuś Julia - 5,36 wzorowe
- Zieleń Hubert - 5,20 wzorowe
- Wierzchołowski Olaf - 5,09 wzorowe
- Prusinowska Kaja - 5,00 wzorowe
- Gałązka Justyna - 4,91 wzorowe
- Gancarz Kacper - 4,91 wzorowe
- Pietryga Zofia - 4,91 wzorowe
- Dryś - Piska Pola - 4,81 wzorowe
klasa IV b
- Kwiatkowski Franciszek – 5,36, wzorowe
- Lawryk Bartosz – 5,18, wzorowe
- Gałan Anna – 5,17, wzorowe
- Januszajtis Kornelia – 5,09, wzorowe.
- Kłos Elżbieta – 5,0, bardzo dobre
- Wójcik Hanna -5,0, bardzo dobre
- Goryl Filip – 5,0, bardzo dobre
- Knap Antoni – 4,91, wzorowe
- Henszke Kacper – 4,91, bardzo dobre
- Kosiba Piotr - 4,91, bardzo dobre
klasa V a
- Bujakowska Joanna 5,33 wzorowe
- Jędrsiak Lena 5,33 wzorowe
- Wiśniewska Julia 5,33 wzorowe
- Biziewsk Kamil 5,25 wzorowe
- Grzesik Lena 5,09wzorowe
- Solarska Jagoda 4,92 wzorowe
- Stępkowska Katarzyna 4.83 wzorowe
klasa V b
- Żabierek Joanna - 5.45 wzorowe
- Morawski Konrad - 5.27 wzorowe
- Kosiba Krzysztof - 5.08 wzorowe
- King Samuel 5,0 - wzorowe
- Kowalczyk Julia - 5 wzorowe
- Gębski Igor - 4.91 wzorowe
- Gratzke Michał - 4.75 wzorowe
klasa VI a
- Raszka Maja - 5,33 wzorowe
- Zieleń Klaudia - 5,27 wzorowe
- Pietryga Zuzanna - 5,25 wzorowe
- Tonkow Inga - 4,92 wzorowe
klasa VI b
- Jurski Jakub – 5.42 wzorowe
- Kołodziejczyk Bartosz – 5.09 wzorowe
- Matuszewski Ryszard – 4.91 wzorowe
- Suchomska Natalia – 4.91 wzorowe
klasa VII a
- Rejman Klara - 5,29 wzorowe
- Swęd Julia - 5,21 wzorowe
- Kuśmierczyk Julia - 5,0 bardzo dobre
klasa VIII b
- Figiel Michalina - 4,64 wzorowe
- Grześkowiak Kamil- 4,43 wzorowe
klasa VIII c 1. Włochal Franciszek - 5,0 wzorowe 2. Wojtanowski Szymon - 4,93 wzorowe
|